NOWE MARIANKI ETAP-IV

Nowe Oblicze Przestrzeni

Logotyp
Inwestycja zakończona
 • Miasto: Świecie
 • Liczba mieszkań: 45
 • Budynek : 5 kondygnacji naziemnych
 • Dostępne metraże: od 42m2 do 65m2
 • Termin rozpoczęcie inwestycji:  22.10.2020
 • Termin zakończenia inwestycji: 30.03.2022
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą gotową inwestycją
JAKOŚCIĄ BUDUJEMY ZAUFANIE
Nowe Marianki
ETAP-IV

Nowe Marianki to wieloetapowa inwestycja deweloperska zlokalizowana w centrum Świecia przy ul. Władysława Łokietka oraz ul. Władysława Jagiełły. Nasza koncepcja architektoniczna jest przemyślana tak, aby zaspokoić wszelkie potrzeby przyszłych mieszkańców. Stanowi ona przykład nowoczesnej architektury, kompleksowo zagospodarowanego osiedla oraz przystępnej ceny. Mieszkania posiadają duże tarasy oraz przepiękny widok na panoramę Świecia.

Architektura budynków wyróżnia się nowoczesną biało-antracytową kolorystyką. Bryły budynku, utrzymane w modernistycznym stylu są proste i funkcjonalne. Całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz i harmonijnie komponuje się z elewacjami pozostałych budynków. Inwestycja jest podzielona na 5 etapów i obejmuje budowę pięciu budynków o wysokim standardzie.

Nowe Marianki wyróżnia się spośród innych inwestycji wyjątkowym i nowoczesnym zagospodarowaniem części wspólnych. Posiadamy bardzo dużo terenów zielonych, co daje dużo przestrzeni i wpływa pozytywnie na samopoczucie przyszłych mieszkańców. Budynki zostały wykończone takimi materiałami jak surowy tynk betonowy architektoniczny, szkło, aluminium, oraz stal nierdzewna.

Projektując osiedle zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców. W każdym segmencie zaprojektowano cichobieżną windę, przestronne klatki schodowe oraz komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania posiadają tarasy widokowe od m2 do 14 m2 na ustawione są na ekspozycję południowy – wschód , południe oraz południowy- zachód.

Duży nacisk kładziony jest na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki będą wznoszone w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu. Stropy budynku są żelbetowe monolityczne wylewane na budowie, brak jakichkolwiek prefabrykatów oraz płyt filigranowych.

Zaletą inwestycji jest nowoczesna i kameralna architektura oraz szeroki wybór dostępnych układów i metraży mieszkań od 42 do 65 mkw a także trzy windy na 45 mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają duże szklane tarasy. Wygodę mieszkańcom zapewniają podziemne samodzielne garaże z których można wejść do wewnątrz budynku. Budynek posiada również pomieszczenie wspólne dla mieszkańców w których można trzymać rowery lub wózki dziecięce.

GALERIA
SPRAWDŹ POZOSTAŁE OFERTY

Szukasz większego mieszkania, a może potrzebujesz mniejszej powierzchni z doskonałym widokiem?
Sprawdź inne mieszkania dostępne w naszych inwestycjach.

Zapytaj o mieszkanie

  Wyślij

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ
  JAK DOJECHAĆ?

  APARTADO Development Sp. z o.o. 

  Władysława Łokietka 6,
  86-100 Świecie
  NIP: 5592046061
  KRS: 0000944089, REGON: 367498429

  Czynne od poniedziałku do piątku
  w godzinach 9.00 – 17.00

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
  z informacjami o naszych inwestycjach.
  Sprawdzaj co dzieję się z Twoim nowym mieszkaniem!