O nas

APARTADO Development Sp. z o.o.

APARTADO Development Sp. z o.o.
JAKOŚCIĄ BUDUJEMY ZAUFANIE

APARTADO Development Sp. z o.o.  jest firmą której podstawowym przedmiotem działalności jest działalność deweloperska polegająca na budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkalnym, a następnie sprzedaży lokali położonych w tych obiektach. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom.

Konsekwentnie i z pasją realizujemy powierzone nam zadania zmieniając otaczającą nas rzeczywistość. Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i spokój poprzez podnoszenie ich jakości życia i zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb. Naszą inwestycję prowadzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i dyspozycji Inwestorów. Oczekiwania Inwestorów są dla nas priorytetowe, a przy wykonywaniu zadań dążymy do minimalizacji podejmowanego ryzyka. W swoich działaniach kierujemy się zawsze lojalnością, terminowością i rzetelnością oraz etyką zawodową.

Platon definiował jakość jako pewien stopień doskonałości. W działaniach firmy APARTADO Development to jakość jest na pierwszym miejscu. Niezawodność, trwałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność – tworzymy każdy nasz projekt z myślą o komforcie naszych klientów.

Potrafimy łączyć tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami dbając o detale w projektach. Nieustannie poszukujemy nowych pomysłów, oryginalnych rozwiązań i inspiracji do działań. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i ciągle podnosimy jakość świadczonych przez nas usług.

CO NAS WYRÓŻNIA W REGIONIE ?

Nowoczesność i jakość czyli pionierskie rozwiązania z zakresu architektury, materiału i wysokiego komfortu mieszkań.

ERGONOMIA:

Funkcjonalne mieszkania, , przestronne, nasłonecznione pokoje i kuchnie, duże tarasy oraz wygodny dostęp do garaży na poziomie -1

ŚRODOWISKO I EKOLOGIA:

Świadome ekologicznie myślenie jest w dzisiejszych czasach dla nas oczywiste. Dlatego, niski ślad emisji CO2, mała energochłonność mieszkań, trzyszybowe okna, duże tarasy, zieleń ozdobna, trawniki, drzewa – to nie są puste hasła, wszystko to znajdzie się na osiedlu „Nowe Marianki.

DORADZTWO,SERWIS,GWARANCJA:

Od chwili postawienia pierwszych kresek na desce kreślarskiej do oddania ostatniego mieszkania, projektem „Nowe Marianki” zajmują się profesjonaliści – projektanci, kierownicy robót, inżynierowie, specjaliści od sprzedaży, marketingu i finansowania. Zadowolenie klienta to podstawa naszej finansowej satysfakcji, zatem zrobimy prawie wszystko, żeby na każdym etapie Klient był zadowolony

JESTEŚMY W STAŁYM KONTAKCIE:

Bieżące informacje, stały kontakt z klientem, ciągły nadzór nad jakością materiałów i kontrola każdego etapu inwestycji. Fanpage na portalach społecznościowych – wszystko na bieżąco.

NASZYMI STANDARDAMI SĄ:

 • Jakość i rzetelność
 • Profesjonalny nadzór i zarządzanie
 • Ciekawa i nowoczesna architektura
 • Terminowość
 • Przejrzystość warunków zakupu
 • Starannie dobrane lokalizacje
 • Indywidualna opieka nad klientem

Zapytaj o mieszkanie

  Wyślij

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ
  JAK DOJECHAĆ?

  APARTADO Development Sp. z o.o. 

  Władysława Łokietka 6,
  86-100 Świecie
  NIP: 5592046061
  KRS: 0000944089, REGON: 367498429

  Czynne od poniedziałku do piątku
  w godzinach 9.00 – 17.00

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
  z informacjami o naszych inwestycjach.
  Sprawdzaj co dzieję się z Twoim nowym mieszkaniem!