Wyszukaj mieszkanie
Wybierz metraż mieszkania:

Bona Prestige Apartamenty

ul. Królowej Bony, Świecie

Logotyp
informacje o osiedlu
 • Miasto: Świecie
 • Mieszkania: Bezczynszowe!
 • Liczba mieszkań: 86
 • Liczba garaży: 30
 • Dostępne metraże: od 42 m2 do 94 m2
 • Termin rozpoczęcia inwestycji:
  Etap I – IV kwartał 2021
  Etap II – II kwartał 2022
Zobacz dostępne mieszkania
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji w Świeciu.

Dbałość o detal, wykończenie części wspólnych i komfort użytkowania to cechy rozpoznawcze naszej nowoczesnej inwestycji.

Nowoczesne Apartamenty oraz niezwykłe mieszkania

 

Osiedle BONA PRESTIGE APARTAMENTY” to kolejna inwestycja mieszkaniowa powstająca przy ulicy Królowej Bony, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Marianki w Świeciu.

Inwestycja „BONA PRESTIGE APARTAMENTY” to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, pięciokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kierując się wygodą przyszłych mieszkańców osiedla, wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane przez doświadczonych projektantów, przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w inwestycji zaplanowano mieszkania o zróżnicowanej pow. od 41 m² do 94 m² z przestronnymi tarasami i balkonami o pow. od 5m² do 47 m².

Łącznie zaprojektowano 86 mieszkań 2, 3, i 4 pokojowych wraz z samodzielnymi garażami oraz  parkingami zewnętrznym.

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługują luksusowe apartamenty położone na ostatniej kondygnacji budynków o pow. od 94 m²  z dużymi widokowymi tarasami o pow.  47 m².

Pierwszy powstający budynek „ Etap-I ” to 5 kondygnacyjny 3 klatkowy budynek w którym znajdziemy po 43 mieszkań o pow. 42 m2- 94 m2 a także podpiwniczoną kondygnację w której znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania oraz 15 samodzielnych garaży. Na parkingu zewnętrznym znajdziemy 50 miejsca postojowe w tym miejsce dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się.

Rozpoczęcie budowy Etap -I to III kwartał 2021

Drugi budynek „ Etap-II ” to również 5 kondygnacyjny 3 klatkowy bliźniaczy budynek w którym znajdziemy po 43 mieszkań o pow. 42 m2- 65 m2 a także podpiwniczoną kondygnację w której znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania oraz 15 samodzielnych garaży. Na parkingu zewnętrznym znajdziemy 50 miejsca postojowe w tym miejsce dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się.

Rozpoczęcie budowy Etap -II to II kwartał 2022

*Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie podczas realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku

okna narożne
Bardzo duże doświetlenia mieszkań

Okna narożne to rozwiązanie chętnie stosowane w nowoczesnym budownictwie inspirowanym modernizmem, gwarantujące pomieszczeniom doskonały dostęp do dużej ilości światła słonecznego oraz tworzące wrażenie pewnej lekkości konstrukcji.

PANORAMICZNE OKNA
Synergia dużych przeszkleń

Mieszkania z bardzo dużymi oknami to spełnienie snu każdego z Nas. Otwarte przestrzenie dają poczucie bezpośredniego kontaktu z przyrodą na zewnątrz, a przestronne przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze. Szczególną uwagę zwróciliśmy na odpowiedni dobór okien. To one sprawiają, że nasze mieszkania są doskonale doświetlone. Montaż panoramicznych okien trzyszybowych o niskim współczynniku dają także doskonałe właściwości izolacyjne.

Zalety dużych okien :

 • pomieszczenia wydają się jasne i bardziej przestronne
 • szczególnie jesienią, gdy dni są krótkie, większa dawka światła słonecznego poprawia nam nastrój
 • okna na nasłonecznionej elewacji umożliwiają w okresie chłodów wykorzystanie energii słonecznej
 • duże drzwi tarasowe dają wrażenie otwarcia domu na otoczenie
tarasy

BONA Prestige Apartamenty to nowatorskie podejście do projektowania niespotykane w najbliższej okolicy. Jako jedyni w Świeciu oferujemy Państwu niezwykłą architekturę inspirowaną kwiatem Notocactus Buiningii.

To niezwykły budynek którego tarasy, niczym różnej szerokości liczne listki barwnego okwiatu Notocactusa, rozszerzają się ku górze. Szerokość tarasów rośnie od dolnych kondygnacji gdzie szerokość tarasu wynosi 1,56m rośnie ku górze we wszystkich kierunkach aż do 2,3m szerokości.

Wszystkie tarasy w mieszkaniach mają ekspozycję południową, południowo-zachodnią. Każde mieszkanie w budynku w ten sposób zostaje bardzo mocno doświetlone przez promienie słoneczne.

Duże tarasy na wszystkich kondygnacjach wykończone będą nowoczesnymi szklanymi balustradami.

Jednym z wielu elementów charakterystycznych dla jakości naszych inwestycji są Balustrady wykonane z ALUMINIUM które są dodatkowo na specjalne zamówienie malowane proszkowo pod kolor naszej elewacji. Duże przeszklenia tarasów przyciemnianą szybą to jest to co Nas wyróżnia.

 

 

 

Windy
Trzy Cichobieżne Windy w Budynku

Budynek powstanie ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych materiałów wsparty najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, a zastosowane materiały sprawią że będzie energooszczędny.

Klatka schodowa żelbetowa, obudowana ścianami murowanymi, otynkowanymi, z wysokim współczynnikiem oporu akustycznego.

I i II Etapie inwestycji celem maksymalnego polepszenia standardu użytkowania mieszkań zaprojektowano trzy cichobieżne windy, co sprawi, że stanie się idealnym miejscem dla osób niepełnosprawnych, rodzin z małymi dziećmi oraz ludzi starszych.

Wysoki standard wykończenia części wspólnych

W jednej klatce schodowej przypada jedna winda na 15 mieszkań, daje to dużą swobodę w użytkowaniu. Windę zaprojektowano w osobnym szybie żelbetowym, oddylatowanym od konstrukcji pośrodku klatki schodowej, celem dodatkowego wyciszenia budynku.

Maszynownia nowoczesnego i cichego dźwigu umieszczona w podszybiu. Taki układ windy pozwala na ograniczenie do minimum hałasów oraz wibracji generowanych przez nowoczesny dźwig.

garaże
Z wejściem na korytarz wewnątrz budynku

W każdym budynku mamy do dyspozycji 15 garaży o różnej wielkości, od  14,94 m2 do 25,39 m2.

Warto zaznaczyć że w naszej inwestycji z każdego garażu można wejść do korytarza wewnątrz budynku a potem windą udać się do swojego mieszkania.

BRAMY GARAŻOWE
Nowoczesność & Designe

Nasze garaże zostaną wyposażone w bramy garażowe firmy BIG TOR

Bramy łączy nowoczesny styl i estetykę z komfortem użytkowania i funkcjonalnością. Bramy garażowe BIG TOR cechuje dźwiękochłonność i wysoka izolacyjność cieplna.

 • Zbudowane są z segmentów o wysokości 500mm , które są izolowane pianką PUR o gr. 40 mm
 • Ściany segmentów są stalowe, ocynkowane i powleczone poliestrem
 • Sprężyny skrętne obliczone są na min. 15 000 cykli pracy
 • Otwieranie bramy za pomocą pochwytów lub napędu elektrycznego

 

DRZWI KLATKOWE
Drzwi Klatkowe

To propozycja dla osób ceniących nowoczesną stylistykę. Modele tej linii wyróżniają się oszczędnością formy – gładką powierzchnią z subtelnym frezowaniem. Drzwi Modern nadają przestrzeni estetyczny i przyjazny charakter, dzięki czemu spełniają oczekiwania użytkowników o rozmaitych preferencjach.

LOKALIZACJA
UL. KRÓLOWEJ BONY
Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
Dowiedz się więcej o naszych inwestycjach
W POBLIŻU OSIEDLA
Doskonała infrastruktura i komunikacja
 • Supermarket Spożywczy
 • Duży Blankusz
 • Apteka
 • Cukiernia
 • Klub Fitness
 • SkatePark
 • Żłobek
lokalizacja
ul. Królowej Bony
STANDARD WYKOŃCZENIA
Dbałość o detale i jakość wykończenia
ZNAKOMITA LOKALIZACJA
PANORAMICZNE OKNA
PRZESTRONNE I FUNKCJONALNE WNĘTRZA
DUŻE TARASY
MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
DOPRACOWANE SZCZEGÓŁY
DOSKONAŁA TERMOIZOLACJA
NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI
Zapytaj o mieszkanie

  Wyślij

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ
  JAK DOJECHAĆ?

  APARTADO Development Sp. z o.o. 

  Władysława Łokietka 6,
  86-100 Świecie
  NIP: 5592046061
  KRS: 0000944089, REGON: 367498429

  Czynne od poniedziałku do piątku
  w godzinach 9.00 – 17.00

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
  z informacjami o naszych inwestycjach.
  Sprawdzaj co dzieję się z Twoim nowym mieszkaniem!