PAWILON HANDLOWY

CITY PARK – Wł. Łokietka, Świecie

CITY PARK – Wł. Łokietka, Świecie

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,5 kWp została zainstalowana na wschodniej i zachodniej połaci dachu pawilonu handlowego CITY PARK. Duża powierzchnia dachu pozwoliła zbudować instalację składającą się z 21 mocnych paneli ZNShine Solar. Monokrystaliczne panele o mocy 455 Wp, z podwójną szybą po obu stronach a także z możliwością pozyskiwania promieni słonecznych z dwóch stron mają bardzo wysoką sprawność, dochodzącą do 20,9%. 

Przy budynku użyteczności publicznej trzeba pamiętać o bezpieczeństwie a co za tym idzie zastosowaliśmy panele w technologii Double Glass – czyli podwójne szkło-szkło po obu stronach panelu. Panele posiadają certyfikat Fire Class A – który zwiększa bezpieczeństwo dzięki doskonałej odporności ogniowej

Dzięki zastosowaniu technologii Bifacial, panele potrafią wyprodukować dodatkowo +19,35% uzysku energii, czyli dzięki tej technologii zwiększymy  produkcje, inwestycja szybciej się spłaci porównując z tradycyjnymi panelami pv.

Za pracę całej instalacji odpowiedzialny jest inwenter Hybrydowy ThinkPower 10 KW. Falowniki posiada możliwość podłączenia banku energii. Urządzenie posiada możliwość przełączenia poboru prądu na baterię w momencie wyłączenia prądu przez danego operatora, nie odczujemy momentu przełączenia co za tym idzie nasze urządzenia będą działały bezpiecznie i dłużej.

 

Instalacja fotowoltaiczna :

Inwerter : ThinkPOWER Hybrydowy

Moc : 9,5 KW

Panele : ZNShine Solar  Bifacial  Double Glass 455W Black

Ilość : 21

APARTADO Development Sp. z o.o. 

Władysława Łokietka 6,
86-100 Świecie
NIP: 5592046061
KRS: 0000944089, REGON: 367498429

Czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 – 17.00

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
z informacjami o naszych inwestycjach.
Sprawdzaj co dzieję się z Twoim nowym mieszkaniem!