Zobacz dostępne
mieszkania

Facebook

Osiedle Mieszkaniowe Nowe Marianki

 

 

       Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji w Świeciu. Dbałość o detal, wykończenie części wspólnych i komfort użytkowania to cechy rozpoznawcze naszej nowoczesnej inwestycji.

 

  

Nowe Marianki to wieloetapowa inwestycja deweloperska zlokalizowana w centrum Świecia przy ul. Władysława Łokietka oraz ul. Władysława Jagiełły ( zobacz lokalizację ). Nasza koncepcja architektoniczna jest przemyślana tak, aby zaspokoić wszelkie potrzeby przyszłych mieszkańców. Stanowi ona przykład nowoczesnej architektury, kompleksowo zagospodarowanego osiedla oraz przystępnej ceny. Mieszkania posiadają duże tarasy oraz przepiękny widok na panoramę Świecia. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko architektura budynków mieszkalnych, lecz także przemyślana architektura krajobrazu. 

 

 

  

Wybierz etap budowy

Wizualizacja Etap I Etap II Etap III


Nowe Marianki wyróżnia się spośród innych inwestycji wyjątkowym i nowoczesnym zagospodarowaniem części wspólnych. Posiadamy bardzo dużo terenów zielonych, co daje dużo przestrzeni i wpływa pozytywnie na samopoczucie przyszłych mieszkańców. Budynki zostały wykończone takimi materiałami jak surowy tynk betonowy architektoniczny, szkło, aluminium, oraz stal nierdzewna.     

 

PANORAMICZNE OKNA

 

Mieszkania z bardzo dużymi oknami to spełnienie snu każdego z Nas. Otwarte przestrzenie dają poczucie bezpośredniego kontaktu z przyrodą na zewnątrz, a przestronne przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze. Szczególną uwagę zwróciliśmy na odpowiedni dobór okien. To one sprawiają, że nasze mieszkania są doskonale doświetlone. Montaż panoramicznych okien trzyszybowych o niskim współczynniku dają także doskonałe właściwości izolacyjne. 

 

 

 

      

     

 

 

Zalety dużych okien :

  • pomieszczenia wydają się jasne i bardziej przestronne
  • szczególnie jesienią, gdy dni są krótkie, większa dawka światła słonecznego poprawia nam nastrój
  • okna na nasłonecznionej elewacji umożliwiają w okresie chłodów wykorzystanie energii słonecznej
  • duże drzwi tarasowe dają wrażenie otwarcia domu na otoczenie

 

WINDA

 

 

Budynek powstanie ze starannie wyselekcjonowanych, najlepszych materiałów wsparty najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, a zastosowane materiały sprawią że będzie energooszczędny. Klatka schodowa żelbetowa, obudowana ścianami murowanymi, otynkowanymi, z wysokim współczynnikiem oporu akustycznego. 
W II i III Etapie inwestycji celem maksymalnego polepszenia standardu użytkowania mieszkań zaprojektowano cichobieżną windę, co sprawi, że stanie się idealnym miejscem dla osób niepełnosprawnych, rodzin z małymi dziećmi oraz ludzi starszych. Windę zaprojektowano w osobnym szybie żelbetowym, oddylatowanym od konstrukcji pośrodku klatki schodowej, celem dodatkowego wyciszenia budynku. Maszynownia nowoczesnego i cichego dźwigu umieszczona w podszybiu. Taki układ windy pozwala na ograniczenie do minimum hałasów oraz wibracji generowanych przez nowoczesny dźwig.

 

 TARASY 

 

Duże tarasy na wszystkich kondygnacjach wykończone będą nowoczesnymi szklanymi balustradami. W naszej inwestycji tarasy zostały poszerzone o 40 cm w porównaniu do Świeckich standardów co daje łącznie 170 cm szerokości która pozwoli na swobodne poruszanie się oraz ustawienie zestawu wypoczynkowego.

 

 

 

  

OGRZEWANIE

 

W każdym mieszkaniu znajdą Państwo piec niemieckiej firmy VIESSMANN który charakteryzuje się energooszczędnym ogrzewaniem gazowym dzięki technice kondensacji. Technika kondensacyjna wykorzystuje nie tylko energię cieplną powstałą podczas spalania gazu, ale również ciepło utajone, które przy zastosowaniu tradycyjnej techniki grzewczej pozostaje niespożytkowane, czyli ciepło zawarte w spalinach. Kotły kondensacyjne są w stanie pobrać niemal w całość energii cieplnej ze spalin i dodatkowo przekształcić ją na ciepło grzewcze. Jest to możliwe dzięki wysoko sprawnym wymiennikom ciepła, które przed wydostaniem się spalin przez komin schładzają je na tyle, że zawarta w nich para wodna ulega celowej kondensacji. Uwolnione w ten sposób ciepło kondensacji jest przekazywane dodatkowo do systemu grzewczego. Dzięki technice kondensacji gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann maksymalnie wykorzystują energię powstałą ze spalania paliwa i osiągają sprawność znormalizowaną do 98%. W wyniku tego wzrasta efektywność systemu grzewczego, maleją koszty ogrzewania gazowego i zmniejsza się obciążenie środowiska.

 

BRAMY GARAŻOWE

 

Nasze garaże zostaną wyposażone w bramy garażowe firmy Wiśniowski. Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Podczas projektowania unikatowego rozwiązania konstruktorzy sięgnęli do sedna budowy bramy segmentowej. Ideą było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.

 

 

 

STOLARKA DRZWIOWA


Drzwi wejściowe to niezbędny element wyposażenia każdego mieszkania. To właśnie one chronią nas przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak chłód, bronią naszej prywatności, zakazują wstępu osobom niepowołanym, zapewniając tym samym bezpieczeństwo o każdej porze dnia i nocy. Drzwi zewnętrzne do mieszkania muszą być przede wszystkim solidne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Tylko wówczas zapewnią nam maksimum bezpieczeństwa i wygody, bo w końcu korzystamy z nich wiele razy każdego dnia. Właśnie takie produkty, wielokrotnie nagradzane znajdą Państwo w naszej inwestycji. Nawet najmniejsze detale takie jak "kolor drzwi" do mieszkań, komórek lokatorskich a także drzwi techniczne zostały zaprojektowane w tej samej kolorystyce tak aby tworzyły spójną całość.

 

 

 

 

NOWOCZESNOŚĆ

 

Mieszkania Nowe Marianki przystosowane są do instalacji systemu inteligentnego sterowania domem. We współpracy z firmą FIBARO możecie Państwo dowolnie skonfigurować sterowanie np. scenami świetlnymi, roletami, gniazdkami czy nawet telewizorem lub ekspresem do kawy. Z ła­two­ścią stwo­rzysz plan kli­ma­tycz­ny, dzię­ki któ­re­mu Twoje ogrze­wa­nie bę­dzie utrzy­my­wa­ło kon­kret­ną tem­pe­ra­tu­rę na każdy dzień ty­go­dnia w wy­bra­nym prze­dzia­le go­dzi­no­wym. Jeśli ze­chcesz, czuj­nik ruchu włą­czy oświe­tle­nie, gdy tylko wej­dziesz do po­ko­ju. Dzię­ki nie­ogra­ni­czo­nym moż­li­wo­ściom FI­BA­RO mo­żesz przez te­le­fon, czy kom­pu­ter ste­ro­wać in­sta­la­cja­mi w Twoim mieszkaniu z do­wol­ne­go miej­sca.

 

 

* więcej informacji w biurze sprzedaży

POBIERZ KATALOG

 

W pobliżu : 

- Supermarket Spożywczy

- Apteka

- Cukiernia

- Świat prasy

- Klub Fitness 

- Duży Blankusz ( rewitalizacja w 2018 –  piaszczysta plaża, boisko do siatkówki plażowej,

  ścieżka zdrowia, podświetlana pływająca fontanna, plac zabaw , pomost łukowy,  stoliki szachowe,

   pomost wzdłuż brzegu. 

- Skatepark

- Planowana budowa przedszkola w 2018 r. 

 

 

LOKALIZACJA

Pobierz lokalizację inwestycji

 

 

TEREN POD INWESTYCJĘ

 

 

 

  

 

W POBLIŻU INWESTYCJI 

 

PDF - do pobrania

 

 

 

  

Nad bezpieczeństwem inwestycji będzie czuwał bank w którym otwarty będzie rachunek powierniczy otwarty. UMOWA DEWELOPERSKA - INFORMATOR