Zobacz dostępne
mieszkania

Facebook

O nas

APARTADO Sp. z o.o. sp.k jest firmą której podstawowym przedmiotem działalności jest działalność deweloperska polegająca na budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkalnym, a następnie sprzedaży lokali położonych w tych obiektach. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom.

 

Konsekwentnie i z pasją realizujemy powierzone nam zadania zmieniając otaczającą nas rzeczywistość. Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i spokój poprzez podnoszenie ich jakości życia i zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb. Naszą inwestycję prowadzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i dyspozycji Inwestorów. Oczekiwania Inwestorów są dla nas priorytetowe, a przy wykonywaniu zadań dążymy do minimalizacji podejmowanego ryzyka. W swoich działaniach kierujemy się zawsze lojalnością, terminowością i rzetelnością oraz etyką zawodową.

 

Potrafimy łączyć tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami dbając o detale w projektach. Nieustannie poszukujemy nowych pomysłów, oryginalnych rozwiązań i inspiracji do działań. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i ciągle podnosimy jakość świadczonych przez nas usług.

 

CO NAS WYRÓŻNIA W REGIONIE ?

Nowoczesność i jakość czyli pionierskie rozwiązania z zakresu architektury, materiału i wysokiego komfortu mieszkań.

 

ERGONOMIA:

Funkcjonalne mieszkania, , przestronne, nasłonecznione pokoje i kuchnie, duże tarasy oraz wygodny dostęp do garaży na poziomie -1

 

ŚRODOWISKO I EKOLOGIA:

Świadome ekologicznie myślenie jest w dzisiejszych czasach dla nas oczywiste. Dlatego, niski ślad emisji CO2, mała energochłonność mieszkań, trzyszybowe okna, duże tarasy, zieleń ozdobna, trawniki, drzewa – to nie są puste hasła, wszystko to znajdzie się na osiedlu „Nowe Marianki.

 

DORADZTWO,SERWIS,GWARANCJA:

Od chwili postawienia pierwszych kresek na desce kreślarskiej do oddania ostatniego mieszkania, projektem „Nowe Marianki” zajmują się profesjonaliści – projektanci, kierownicy robót, inżynierowie, specjaliści od sprzedaży, marketingu i finansowania. Zadowolenie klienta to podstawa naszej finansowej satysfakcji, zatem zrobimy prawie wszystko, żeby na każdym etapie Klient był zadowolony

 

JESTEŚMY W STAŁYM KONTAKCIE:

Bieżące informacje, stały kontakt z klientem, ciągły nadzór nad jakością materiałów i kontrola każdego etapu inwestycji. Fanpage na portalach społecznościowych - wszystko na bieżąco.

 

NASZYMI STANDARDAMI SĄ:

  • Jakość i rzetelność
  • Profesjonalny nadzór i zarządzanie
  • Ciekawa i nowoczesna architektura
  • Terminowość
  • Przejrzystość warunków zakupu
  • Starannie dobrane lokalizacje
  • Indywidualna opieka nad klientem

    Zapraszamy do Nas