Nagroda w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Nieruchomości 2022

Aktualności

Nagroda w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Nieruchomości 2022

Z wielką satysfakcją informujemy że nasza firma zdobyła trzykrotnie 1 miejsce w ogólnopolskim plebiscycie Orły Nieruchomości 2022 oraz 2021, 2020.

Dziękujemy Państwu za to wyjątkowe wyróżnienie

Nagroda, którą otrzymaliśmy jest dla nas podziękowaniem za trud i zaangażowanie, które wkładamy w naszą codzienną pracę na rynku nieruchomości. W całym zestawieniu zdobyliśmy 10 punktów z 10 możliwych. Jesteśmy dumni, że wykonywane przez nas usługi cieszą się zadowoleniem klientów. Cieszymy się, że kompleksowa obsługa naszych klientów  na każdym etapie inwestycji spełnia Wasze oczekiwania na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za Pracę, która jest naszą pasją, która sprawia nam radość, pochłania bez reszty i napełnia energią

Platon definiował „Jakość” jako pewien stopień doskonałości. W działaniach firmy APARTADO Development to jakość jest na pierwszym miejscu. Niezawodność, trwałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność – tworzymy każdy nasz projekt z myślą o komforcie naszych klientów.

Działamy z rozmachem, w pełni rozumiejąc wyzwania jakie stoją przed branżą deweloperską. Z zadowoleniem obserwujemy jak zbudowane przez nas obiekty tętnią życiem.

Naszym priorytetem jest dalszy, dynamiczny rozwój. Każdą inwestycje planujemy w oparciu analizy i przemyślane działania, koncentrując się na funkcjonalnym budownictwie odpowiadającym potrzebom polskich rodzin. Projektujemy zawsze z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców.

Zapytaj o mieszkanie

  Wyślij

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ
  JAK DOJECHAĆ?

  APARTADO Development Sp. z o.o. 

  Władysława Łokietka 6,
  86-100 Świecie
  NIP: 5592046061
  KRS: 0000944089, REGON: 367498429

  Czynne od poniedziałku do piątku
  w godzinach 9.00 – 17.00

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
  z informacjami o naszych inwestycjach.
  Sprawdzaj co dzieję się z Twoim nowym mieszkaniem!