Nowe Marianki ETAP-II – ZAKOŃCZONY

Zakończenie Inwestycji 30.04.2021

Aktualności

Nowe Marianki ETAP-II – ZAKOŃCZONY

Nowe Marianki to wieloetapowa inwestycja deweloperska zlokalizowana w centrum Świecia przy ul. Władysława Łokietka oraz ul. Władysława Jagiełły.

Zakończony ETAP-II to najnowocześniejszy architektonicznie budynek oddany w Świeciu. Atrakcyjne położenie inwestycji obok rewitalizacji parku Duży Blankusz daję możliwości korzystania z licznych atrakcji.

Dobra komunikacja i rozwinięta sieć połączeń sprawia, że dojazd do osiedla nie stanowi problemu. W ramach ETAPU-II inwestycji powstał budynek który mieści 30 mieszkań.

Zaletą inwestycji jest nowoczesna i kameralna architektura oraz szeroki wybór dostępnych układów i metraży mieszkań od 42 do 65 mkw a także dwie windy na 30 mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają duże szklane tarasy. Wygodę mieszkańcom zapewniają podziemne samodzielne garaże z których można wejść do wewnątrz budynku.

W Etapie -II inwestycji celem maksymalnego polepszenia standardu użytkowania mieszkań zaprojektowano cichobieżne windy, co sprawi, że stanie się idealnym miejscem dla osób niepełnosprawnych, rodzin z małymi dziećmi oraz ludzi starszych.

Zapytaj o mieszkanie

  Wyślij

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ
  JAK DOJECHAĆ?

  APARTADO Development Sp. z o.o. 

  Władysława Łokietka 6,
  86-100 Świecie
  NIP: 5592046061
  KRS: 0000944089, REGON: 367498429

  Czynne od poniedziałku do piątku
  w godzinach 9.00 – 17.00

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
  z informacjami o naszych inwestycjach.
  Sprawdzaj co dzieję się z Twoim nowym mieszkaniem!