Deweloper Roku 2022 – jest nasza !

Aktualności

Deweloper Roku 2022 – jest nasza !

Największym wyzwaniem dla przedsiębiorców jest zdobycie i utrzymanie zaufania konsumentów oraz kontrahentów. Każdy cel biznesowy, jaki sobie wyznaczysz ściśle zależy od tego, czy Twoja firma budzi zaufanie. Dlatego my cały czas pracujemy nad rozwijaniem naszej wiedzy, a także budowaniu zaufania naszych klientów, co jest dla nas jednym z najważniejszych priorytetów.

23 czerwca byliśmy w Warszawie w Regent Warsaw Hotel na Wielkiej Gali Biznesu organizowaną przez Polską Certyfikację Krajową.

Z wielką satysfakcją informujemy, że nasza firma przeszła cały proces weryfikacji i otrzymała tytuł Dewelopera Roku 2022.

Nagroda, którą otrzymaliśmy jest dla nas podziękowaniem za trud i zaangażowanie, które wkładamy w naszą codzienną pracę na rynku nieruchomości. Otrzymanie takiej nagrody na pewno jeszcze bardziej wzmocni naszą markę, pozycje na lokalnym rynku i upewni przyszłych klientów, że jesteśmy dobrym i bezpiecznym partnerem do współpracy.

Laureatów Godła Deweloper Roku charakteryzuje solidność i wysoka jakość zrealizowanych inwestycji. To firmy, w których za sukcesem stoją wybitni specjaliści, w tym kadra zarządzająca umiejętnie dostosowująca ofertę do potrzeb i wymagań najbardziej wymagających Klientów. To przede wszystkim firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Dziękujemy naszym klientom, a także całemu zespołowi APARTADO Development którzy przyczynili się do uzyskania tego prestiżowego tytułu. Naszym priorytetem jest dalszy, dynamiczny rozwój. Każdą inwestycje planujemy w oparciu analizy i przemyślane działania, koncentrując się na funkcjonalnym budownictwie odpowiadającym potrzebom polskich rodzin. Projektujemy zawsze z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców.

Zapytaj o mieszkanie

  Wyślij

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ
  JAK DOJECHAĆ?

  APARTADO Development Sp. z o.o. 

  Władysława Łokietka 6,
  86-100 Świecie
  NIP: 5592046061
  KRS: 0000944089, REGON: 367498429

  Czynne od poniedziałku do piątku
  w godzinach 9.00 – 17.00

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
  z informacjami o naszych inwestycjach.
  Sprawdzaj co dzieję się z Twoim nowym mieszkaniem!